KatramStudentam.lv
par dzīvi, ticību, jēgas meklējumiem…

Par tīmekļa vietni

KatramStudentam.lv – par dzīvi, ticību, jēgas meklējumiem…

Šajā tīmekļa vietnē Tu atradīsi informāciju par dažādiem būtiskiem augstskolas dzīves jautājumiem, kā arī par iespējām iepazīt Dievu.

Šeit Tu vari ne tikai lasīt rakstus, bet arī uzdot jautājumus, kas skar garīgo dzīvi un Dievu. Centīsimies uz tiem atbildēt, ka arī sniegt kādu personīgu padomu. Dievs ikvienam piedāvā veidot personīgas attiecības ar Viņu, un šis process var sākties jau šodien.

KatramStudentam.lv izveidoja un uztur Agape Studenti, kas ir starpkonfesionālas kristīgas organizācijas / biedrības Agape LV (Agape Latvija) nozare.

Cerams Tu apsvērsi iespēju iepazīt Dievu un Viņa mīlestību. Nevienas citas attiecības Tev nesniegs tādu prieku un piepildījumu kā šīs.

Šis interneta projekts ir palīdzējis tūkstošiem augstskolu studentu visā pasaulē. Vietne KatramStudentam.lv ir tikai viena no dažādu valodu versijām.

Paziņojums par autortiesībām

Tīmekļa vietnē KatramStudentam.lv ievietotie materiāli ir aizsargāti saskaņā ar Latvijas Republikas Likumu par autortiesībām.

KatramStudentam.lv satur kristīgi izglītojošas organizācijas / biedrības Agape LV (Agape Latvija) agape.lv un Cru (Campus Crusade for Christ International) cru.org piederošus oriģinālmateriālus, kā arī legāli izmanto citus resursus.

Jebkura KatramStudentam.lv materiālu kopēšana vai pārpublicēšana citur internetā ir aizliegta. KatramStudentam.lv materiālu izmantošana un/vai izplatīšana bez ierobežojumiem pieļaujama tikai izdrukas veidā, pievienojot atbilstošas atsauces. Ja rodas jautājumi sakarā ar šeit publicēto materiālu izmantošanu, lūdzu, sazinies ar mums.

Privātuma politika

Lai iepazītos ar mūsu organizācijas privātuma politiku, spied te...

DALIES AR ŠO LAPU

WhatsApp Telegram Messenger E-pasts Citi Saite